Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Navking Route66 Maxi K280 NAVIGASYON

NAVKING ROUTE66 MAXI TV 5.0" NAVİGASYON CİHAZI - SINIRSIZ HARİTA

tv li olanın siparişini verdim biraz fiyat farkı var ama değer diye düşündüm, sevdiğim bi abime alacaktık sözde dayanamadım kendimede aldım:rolleyes: umarım memnun kalırız tşkkürler yardımlarınız için:hosgeldin:

hyrlı olsn =) bnde de war ama markalı değil gayet de memnunum =)

bende NAVKING 5.0 ekranlı olanı sparişi verdim sonra iptal edip Next YE-GA 4624 4.3" Igo Primo yazılımlı olanı aldım..aslında route66 yazılımıda fena değil ama igoprimo dünyada enson çıkan ve çok kullanışlı enkısa sürede doğru rota hesaplamalrı yaparak ve asla hata yapmayarak beni hiç yanıltmadı çok memnunum iyiki almışım diyorum..
teknik destek,müşteri hizmetleri,güncellemede kolaylık ve bence eniyi olanı internet ortamında forumlarda ençok destek verilen tutulan cihaz ve yazılım..

NAVKING ROUTE66 MAXI TV 5.0" NAVİGASYON CİHAZI - SINIRSIZ HARİTA

tv li olanın siparişini verdim biraz fiyat farkı var ama değer diye düşündüm, sevdiğim bi abime alacaktık sözde dayanamadım kendimede aldım:rolleyes: umarım memnun kalırız tşkkürler yardımlarınız için:hosgeldin:

Tv li olanının fıyatı nedır acaba?

319 TL. Bunun içinde aparatıda gelir dmi?

şarj adptörü nasıl opsiyon olur, göndermezlerse nasıl şarj etcez:)

Geri
Üst Alt