Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Navigasyon hk.

kanka her türlü teybin navi programları ve haritaları mevcut bende,, bu cihazda bir işletim sistemi olmadığı için çalıştıramaz.. olsa bile gps anteni lazım gerekli dosyaları buradan paylaşırım isterseniz.. ama çalışacağını pek sanmıyorum..

Anten dedıgın olay galıba su camda yapısık olan sey,dogus gostermıstı oyle bsey bana.Tabı ısletım sıstemı yoksa calısmasını beklemek de komık olur:)

Kıvanç'cım mümkünse bitane dosya gönderebilirmisin mümkünse ,

2 tane sd card yuvası var birisinde DVD diğerinde gps yazıyor.belki 6801n modelidir.

Doğuş 1250tl ye aldığını söylemişti buda beni nav'ın çalışabileceği konusunda umutlandırıyor.

Evet Can'cım camda kırmızı ısık yanan bi antenide var inşallah çalışır :)

benim double din navitech in cd ile yükleniyor bende navigasyon belki onunda cd si vardır

maalesef görkem kardeşim cd cıkmadı kutusundan

Kıvanç'cım mümkünse bitane dosya gönderebilirmisin mümkünse ,

2 tane sd card yuvası var birisinde DVD diğerinde gps yazıyor.belki 6801n modelidir.

mustafa bey madem kocaelidesiniz şu cihazı hem yakından inceleyelim hemde gerekli alet edevatı getireyim ne dersiniz..? zamanınız yoksa mail adresinizi verin yollıyım..

kıvanç'cım çok isterdim fakat sabah işten geldim ve yarın da 4 de gidicem o nedenle gelmem biraz zor gibi ama cok isterdim gelmeyi.

bocekm@yahoo.com a gönderirsen çok sevinirim.

bide napmam gerektiğini birazcık anlatırsan denemem daha kolay olacak gibime geliyor.

olmazsa en kısa zamanda gelmeye çalışırım.

yardımların için şimdiden tşk ederim

gönderdim programı..aslında cihazı görsem daha iyi olurdu?? ekran pixeline uygun bu program..

çok tşkler kıvançcım ,

2 sd yuvasından 1si kartı görüyor fakat 2.si görmüyor buda demek oluyorki navi çalışmayacak.

çok moralim bozuldu demekki bilmeden bişi almamak gerekiyor

yine sitenin en modifiyeli cordobası ünvanı benim arabama kaldı navigasyonu bile çalışmıyor:p

ben olmasam hiç ögrenemeyecektin , doğuş kandırmış sizide benide :)

Geri
Üst Alt