Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mutluyummmmmmm :)

hmm sevindim öyle kazalara karsı hemen koltuk kılıfını sipariş ettim bende :)

far karartma işi nasıl yapılıyor harbiden bende yaptırmak istiyorum

Bursa'da gördüm bende sonunda, naylon, laylon, laylaylom gibi bişey bizim eski defter kapları gibi onlarnan gaplıyallaa... epey şeffafçana abisinin puhaha

5.jpg

son sözlerini anlamakta güclük cektim :) neyse istanbulda temiz güzel yapan bir yer lazım. ön paneli ve farları karartıcam. bu şekle sokmalıyım

Hocam bolu'lular buna yakın bunun gibi bişi konuşuyorlar. abisinin, abüsünün, ablasının, gidiyella- geliyalla falan gibi... Ben ufak bir deneme yaptım açık renk filmle çılgın gözüküyor ki resimdeki honda yıkılıyor maşallah.

Valla film cektirdim ama iyi tarafları da var kötü tarafları da. Bi kere uzun yolda çok karanlık uyku yapıyor. ön camda da olduğu için yağmur ve sis bolu dağında yedi beni hiç bişi göremedim.

Güneş altında arabanın içi yanmıyor ve rahatsız etmiyor. nişanlım da kullanığı için görünmemesi gayet rahatlatıcı. araba da şık duruyor.

Geri
Üst Alt