Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mutlaka izleyin sadece16 sn

Alttaki iki yorum çok hoşuma gitti...

-en buyuk hayalım yhaa sole 600 yada 1ooo lık bı motor alıp basmak :D

ve cevap...:D

-Direk 600 yada 1000 lik bir motorla başlarsan çok kısa bir motor tecrüben olur :D daha sonrasını tekerlekli sandalyeyle devam ettirirsin :D

Alttaki iki yorum çok hoşuma gitti...

-en buyuk hayalım yhaa sole 600 yada 1ooo lık bı motor alıp basmak :D

ve cevap...:D

-Direk 600 yada 1000 lik bir motorla başlarsan çok kısa bir motor tecrüben olur :D daha sonrasını tekerlekli sandalyeyle devam ettirirsin :D

çok iyi ya okumamıştım yorumları

Güzelmiş eğlenceli:)Bende eskiden motorsiklet tutkunu biriydim aileden gelen bir bağlılıktı ama son noktayı ben koydum rahmetli babamı 97de motorsiklet kazasında kaybettim.Küçükken dahi motorsiklet kullanmaya başladım2002 yılında ehliyetimi aldım motorumuda peşinden aldım ilk motorum 301 cc mz idi sonrasında 2004 yılında honda 600 repsol motorum feci şekilde bir arkadaşım tarafından parçalandı ve o benim için motor sevdasının sonuydu.Uzun süre para biriktirip aldığım bir motordu çok üzüldüm ama giden sadece motor çünkü arkadaşım halen o kazanın büyük izlerini üzerinde taşıyor.
Ekliyorum kask takmak sizi korumaz sadece kafanızı korur!Motorsiklet tehlikelidir ama kullanana çok güvenli ve mantıklı araçtır.

xx

Geri
Üst Alt