Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mtv ödemesi

güven

Kayıtlı Üye
Katılım
19 Eki 2010
Mesajlar
17
Yaş
44
Arkadaşlar sıfır ibiza araç almayı planlıyorum alacagım aracın mtv+plaka,yani tescil işlemleri gibi masrafları tamamen bana ait olucak ve bunu araç fiyatı üzerinden düşecekler araçı aralık ayı icerisinde alıcam ve bir ay gibi süre tanınan tescil plaka işlemini de ocak ayı 2011 de yapıcam yani bu yılın mtv sinden muaf mı olurum o şekilde tescil ettirsem bana bayiler aracı ocak da tescil ettirirseniz bu yılın mtv sini ödemessiniz dediler ne kadar dogru muamma ,plaka ve tescil için bir aylık tanınan süre bu yıl icin mi yoksa gircek yıla kadar süresi mi oluyor mtv için aracın faturadaki mi yoksa trafiğe cıkış tescil tarihi mi baz alınıyor bu konuda bana bilgi verirseniz cok minnettar kalıcam arkdaşlar saygılarımla ...
 
doğru demişler eğer aracı 1 Ocak 2011 itibariyle trafiğe tescil ettirirseniz bu yılın MTV'sini ödemezsiniz.
 
Ödersiniz, aynı oto bayide beklese, 2Ocak2011 de satılsa bile, 2010 2. taksidini bayi ödüyor; diye biliyorum, bayiye sorun.
 
plaka çıkmadıktan sonra kimsenin cebinden bi vergi çıkmaz..
plaka çıktıktan sonra hangi vergi diliminde kalırsa tarih olarak o döneminki ödenir..
 
Geri
Üst Alt