Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mozilla firefox 3.6

sorunumu çözdüm. Sorun firefoxun yeri sürümünden değil personasın yeni sürümünden kaynaklanıyormuş :)

3.6 normal yani diğer firefoxlara göre %20 daha hızlı sloganı ile çıktı .... biz memnunuz şirket olarak ... full firefox var pclerde ... ztn işimiz zmnla yarışmak oldugundan , IE gibi yavaş çalışan browserları tercih etmiyoruz ... ben bayadır firefox kullanıcısıyım, harika bir olay bu .. IE kullanınca inannın yavaş gelmekte ...( kotulemek için demedim ama durum bu !!! )

saygılar ve sevgiler ...

bende firefox zırt pırt hata veriyor günde 3 4 kez. neden oluyor çöemedim daha.

ben de bu başlıgı gördüğümden beri tekrar firefox'a geçiş yaptım. zaten çok memnundum eskiden de ama bi ara operaya geçmiştim ve kısa yolları filan güzeldi o yuzden bırakamamıştım.

Ama özüme döndüm şimdi =) 3.6 megan fox temasıyla beraber gayet mutlu mesut kulanıyorum şu an mozillamı :)

ben de bu başlıgı gördüğümden beri tekrar firefox'a geçiş yaptım. zaten çok memnundum eskiden de ama bi ara operaya geçmiştim ve kısa yolları filan güzeldi o yuzden bırakamamıştım.

Ama özüme döndüm şimdi =) 3.6 megan fox temasıyla beraber gayet mutlu mesut kulanıyorum şu an mozillamı :)

guzelmıs teman :D

Geri
Üst Alt