Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Motor sesi hk.

m_kostik

Kayıtlı Üye
Merhaba,

1.5 150 BG ateca kullanicisiyim. Motor biraz gurultulu mu calisiyor ? Bunu fark eden oldu mu acaba ?

Arac rolantide calisirken farkettim sanki kayis surtme sesi gibi ya da bozuk fan sesi gibi hafif bir tikirdama geliyor, arac hareket halindeyken de devam ediyor ancak duyulmasi zorlasiyor. Dogus oto kartal’a gosterdim ve bu sesin normal oldugunu soylediler. Siz ne dusunuyorsunuz acaba ?

Hocam merhabalar, eğer video ya da ses kaydı alabilirseniz ben de kendi aracımla (1.5 tsi 150 bg) kıyaslama yapabilirim. Hatta model yılı da belirtirseniz daha iyi olabilir diye düşünüyorum. Ben de ses kaydı ya da video ile yanıtlama yaparım.

4 silindirli TSI motorlar biraz tırıl tırıl bir ses çıkarırlar, eğer ondan bahsediyorsanız sorun değil ama farklı bir ses çıkıyorsa bilemiyorum.

Hocam merhabalar, eğer video ya da ses kaydı alabilirseniz ben de kendi aracımla (1.5 tsi 150 bg) kıyaslama yapabilirim. Hatta model yılı da belirtirseniz daha iyi olabilir diye düşünüyorum. Ben de ses kaydı ya da video ile yanıtlama yaparım.

Merhaba hocam,

Foruma video atamiyoruz sanirim. 2020 model yeni ateca. Bu ses rolantide daha cok fark ediliyor.

Yeni Ateca 2020, Hocam.

Hocam sizden rica etsem bir sure kullandiktan sonra tekrar video cekebilir misiniz ? Ozellikle arac icinden daha net belli oluyor ses. Bu arada bu ses arac hareket halindeykende var. Ancak gurultuden duyulamayabiliyor.

Geri
Üst Alt