Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

MK2 Bagaj Kilidi Sorunu(çözülmüştür)

ben 2tl ye çözdüm swich parası sadece gerisi işçilik bana ait.

M8 12 köşe torx ile sökülüyor. Ben sanayide bir kaportacıdan alıp kullanmıştım. Pek bulunan bir uç değil.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İşte aradığım cevap...
Soğuktan mı bilmem ama benim de bagaj kilidi bozuldu.
Tahminim kilit içinde ki plastik dişli kırıldı.
Ama işte vidayı sökemedim dün. Bu torx başlığını aldığımda sorun çözülebilir.

M8 12 köşe torx ile sökülüyor. Ben sanayide bir kaportacıdan alıp kullanmıştım. Pek bulunan bir uç değil.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu bagaj kilidini açacağım m8 12 köşe torx u nereye sorsam bir türlü bulamıyorum. Var mı internette link verebilecek birisi ya da adını sanını bilen birisi. Bagaj bozuk dolanıyorum. Servise gidip o kadar para vermektense kendim 50-60 liraya bu işi çözmek istiyorum hem de uğraş olsun.
Arka kaplamayı söktüm bir tek bu bagaj kilidini sökmek kaldı.

1643177948777.jpg

1643177868960.jpg

Son düzenleme:
Bu bagaj kilidini açacağım m8 12 köşe torx u nereye sorsam bir türlü bulamıyorum. Var mı internette link verebilecek birisi ya da adını sanını bilen birisi. Bagaj bozuk dolanıyorum. Servise gidip o kadar para vermektense kendim 50-60 liraya bu işi çözmek istiyorum hem de uğraş olsun.
Arka kaplamayı söktüm bir tek bu bagaj kilidini sökmek kaldı.
Aşağıdakilere bakabilirsiniz.

Zahmet verdim teşekkür ederim.

Bu linkteki ürün lokmalı torks ucu diyor ya. Bu acaba benim cır cırlı tornavidanın ya da ufak şarjlı vidalamanın ucuna olur mu onda tereddüt ettim. Yoksa ekstradan lokma tarzı bir şey alıp ona mı takılıyor.

toks.png
Bu işaretlediğim kısım çıkıp şarjlı vidalamaya takılıyor mu ?

Geri
Üst Alt