Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mk2 1.4Tsi Spor yay

kermssl

Kayıtlı Üye
savurma sılkeleme ya da aracın kopması olmadı takatada onun oncesınde de cesıtlı markaların spor yaylarını kullandım konfor ve guvenlıgı dusurmeden sunan tek marka benım ıcın n11 ya da gıttıgıdıyordan aldım yanlıs hatırlamıyorsam
Eyvallah üstad baş tacisin

DarkLeon

Kayıtlı Üye
merak etmeyin cok saglam malzeme :)
Abi insaAllah bir sorun yasamayiz. Önerilerin icin cok tesekkur ederim. Yalniz benim arka tekerle camurluk arasi 7cm önler 5 cm goruntuye sahip. 3.5mm alsam idare ettirir mi? Malum ailede biniyo sonra yaylar birbirine vurmasin :)

catres

Kayıtlı Üye
Mk2 fr eibach yayların kodlarını bilen var mı aranızda?

ilker.erdal

Kayıtlı Üye
Abi insaAllah bir sorun yasamayiz. Önerilerin icin cok tesekkur ederim. Yalniz benim arka tekerle camurluk arasi 7cm önler 5 cm goruntuye sahip. 3.5mm alsam idare ettirir mi? Malum ailede biniyo sonra yaylar birbirine vurmasin :)

aile ile biniliyorsa 50 mm ya da ustu zıyan olur araç ıçın 3.5 mm den şaşmamak lazım :)

Üst Alt