Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mini John Cooper Works

GP modeline bayılıyorum Minilerin çok güzel gidişi olan bence çok şirin ve hırçın bi araba ben düşünüyodum ama benzin sarfiyatı günde 75km bende kepek yapar :D

mini'mi sevecek kız beni hiç sevmesin zaten:)

leon almadan önce az daha alıcaktım bi tane Mini :) araç maviydi kaputda damalı şeritler, tavan ve aynalar damalı, bembeyaz mini cooper S jantlar, konsolun ve koltukların bi kaç parçası maviydi, full JCW paket ve alet en son 239HP olmuştu dyno sonucunda :D mütiş ötesi bişeydi arkadaşım satıyodu 40a bana 37ye vericekti babamı tam gaza getirdim alcaktık ben aramadan 1 gün önce satılmış çok üzülmüştüm :( bunu alan adam rahat duramaz sürekli motoruyla oynar benden söylemesi :D

minisini cooperini bilmem ama isin icine John Cooper Works girince ben her turlu alirim.

bence para verilmez diye düşünüyorum.tabiki renkler ve zevkler tartısılmaz :)
arkadasım aldı s modelini arac cok fena uzuyor ama oyuncak araba ya :D arka koltukları var ama göstermelik arkada kimse oturamaz :D

Geri
Üst Alt