Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Merhaba

Wilson

Kayıtlı Üye
Ögrenciyken hayalini kurduğum ve bir gün bu araç benim olacak dediğim kırmızı leon (ateş) aracımı aldım. Artık bende seat ailesine üye oldum.

Aracım seat leon 2011 1.4 tsi style. Genel kullanıcıyım ve araç hakkında en ufak bir fikrim yok. Tek bildiğim aracıma aşık olduğum. Sevmediğim bir işe katlanıyorum kredisini ödemek için. Akşam işten çıkıp ateşi görünce bütün mutsuzluğum gidiyor.

Açıkcası bana yol gösterecek arkadaşlar arıyorum.

Şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum.

aramıza hoş geldiniz kazasız belasız sürüşler keyifli forumlar.
aracınla ilgili merak ettiklerin nelerdir?

Hoş geldin, aracın hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle. İlk araç hevesi böyledir, benim rüyalarıma giriyordu ilk zamanlar .)

aramıza hoş geldiniz kazasız belasız sürüşler keyifli forumlar.
aracınla ilgili merak ettiklerin nelerdir?

Hoş bulduk. Herşey oturup dinliyeyim sabahtan akşama kadar anlatsın dursun sıkılmam. Mesela far gecleri yolu düzgün aydınlatmıyor. Yapmurlu hava da pimi çekip el bombasıyla gidiyorum adeta. Sonra lpg taktırmalımıyım ( orjinalliğini bozmak istemiyorum) bakımları nasıl yapılır trigel vs. Aracı hiç bilmiyorum :(

Hoş geldin, aracın hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle. İlk araç hevesi böyledir, benim rüyalarıma giriyordu ilk zamanlar .)

Amin kimsenin arabasının tekerine taş değmesin. 3 ay oldu hala karabasanlar görüyorum. Arabaya hep bişeyler oluyor :)

Aracin hayirli ugurlu olsun insallah ustadim. Allah kazasiz belasiz keyifli suruslerle kullanmayi nasip etsin.

Hoş geldin kardeşim hayırlı olsun kazasız belasız binmek nasip olsun... Far aydınlatma konusunda bende sıkıntı yaşıyodum temizlik yapınca görüntü kalitesi on numara oldu.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200128-191305.jpg
    Screenshot_20200128-191305.jpg
    188.1 KB · Görüntüleme: 11
Hoş bulduk. Herşey oturup dinliyeyim sabahtan akşama kadar anlatsın dursun sıkılmam. Mesela far gecleri yolu düzgün aydınlatmıyor. Yapmurlu hava da pimi çekip el bombasıyla gidiyorum adeta. Sonra lpg taktırmalımıyım ( orjinalliğini bozmak istemiyorum) bakımları nasıl yapılır trigel vs. Aracı hiç bilmiyorum :(
yağmurlu havada farların göstermiyorsa led xenon mu var aracında yada beyaz ampul takılı
far temizliğini mutlaka yaptırmalısın
lpg taktırıp taktırmamak sana kalmış bir durum yakıt masrafı cebini fazla yormayacaksa lpg taktırma derim ben yok eğer taktıracaksanda zavolli markayı tavsiye ederim.

Ögrenciyken hayalini kurduğum ve bir gün bu araç benim olacak dediğim kırmızı leon (ateş) aracımı aldım. Artık bende seat ailesine üye oldum.

Aracım seat leon 2011 1.4 tsi style. Genel kullanıcıyım ve araç hakkında en ufak bir fikrim yok. Tek bildiğim aracıma aşık olduğum. Sevmediğim bir işe katlanıyorum kredisini ödemek için. Akşam işten çıkıp ateşi görünce bütün mutsuzluğum gidiyor.

Açıkcası bana yol gösterecek arkadaşlar arıyorum.

Şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum.

Aramıza hoşgeldiniz keyifli forumlar dilerim

Geri
Üst Alt