Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mercekli far

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

9x19

Kayıtlı Üye
selam arkadaşlar, aracımı satmaya karar verdiğim için üzerindeki bazı ekstraları ayrıca satmaya karar verdim

aracın üzerinde bulunan mercekli farlarımı orijinal halojen farları almak şartıyla satmak istiyorum, ilgilenen arkadaşlar cepten ulaşabilirler

ayrıca üzerinde philips marka 4300k xenon bulunmakta (330 tl ye almıştım) eğer ikisini birlikte verirsem orijinal farların üzerine 950 tl sadece farları verirsem 800 tl istiyorum, servis fiyatını da bugün sordum farın tanesi 680 tl.

0533 625 25 85

farlar leon boomdaki yni faruk abidekilerden ama fazla gibi fiyat...

hocam farlar orjinal leon farıysa xenonlarla beraber ben almak isterim ama fiyatı beni aştı.
birşeyler yaparsan ben düşünebilirim.

:) ben istediğimi yazdım mertcim, herkes istediğini alcak diye bi şey yok, tabi ki anlaşabiliriz alcak arkadaşla

hayırlı satışlar sanada o zman kardeşim...serbest piyasa,istedğini yazmakta özgürsün,bizde görüşlerimizi yazmakta ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt