Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mercedes CLC 160

şayet aynı aletle benim araç ölçüldüğünde o kadar yükle 11 sn çıktı benimkinin de orjinali 10.5

160 bluefficiency
180 kompressor
demiş bi arkadaş msjında.. evet öyle geçiyor ama ısrarla satıcılar 160 kompressor diyor bende arada kaldım satıcılara güvenim yok mercedes kendi sitesinde blueefficiency diyor çünkü

Satıcıların hangisi bişey biliyo ki..

umut cee plakalı aracmı ? onda bı olay vardı eger oysa cunku motor kodu 1.8 komprosorlerle tutuordu sanırım bı hata yapılmıs galıba falan dıyordu cagrı ... performans box benım arabadada 11 sanıye verdı fabrıka verısı 12 sanıye .... ve araba tsi la aynı gıdıor chıpten sonra 11 sanıye sacma

yess çağrının arabası ama araç 1.6ymiş sonradan bakmış filan sadece GP modeliydi
bizde alırken hata yapılsa keşke :D

160 bluefficiency
180 kompressor
demiş bi arkadaş msjında.. evet öyle geçiyor ama ısrarla satıcılar 160 kompressor diyor bende arada kaldım satıcılara güvenim yok mercedes kendi sitesinde blueefficiency diyor çünkü

CLC 160 kompressor değil... tek bluefficiency motora sahip kompressor olan motor C180 da mevcut oda yurt dışındaki yeşil sticker muhabbetinden geliyor

CLC 160 kompressor değil... tek bluefficiency motora sahip kompressor olan motor C180 da mevcut oda yurt dışındaki yeşil sticker muhabbetinden geliyor

evett bencede öyle, internette komp demiyor hiçbişekilde ama arabayı bana
kakalamak adına hepsi ağız birliği yapmış gibi aaa olurmu tabiki komp diyorlar çıldırmama ramak kaldı :(

evett bencede öyle, internette komp demiyor hiçbişekilde ama arabayı bana
kakalamak adına hepsi ağız birliği yapmış gibi aaa olurmu tabiki komp diyorlar çıldırmama ramak kaldı :(

niye resmi web sitesi komp demiyor öyleyse yada blueefficiency ler aynı zamanda kompressor ise neden C180 her ikisinide yazıyorda CLC160 yazmıyor bunu söylesin bence:)

---------- Post added at 18:25 ---------- Previous post was at 18:19 ----------

Mercedesin Türkiyeye gönderdiği bütün 1.6 larda bir oyun var zaten

B160 ama araç 1498 cc
A170 ama araç 1498 cc

ayrıca daha büyük hacimliler de bile 200 diyor araç 1.8lt 320 diyorsa araç 3.0lt

Geri
Üst Alt