Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Memnuniyetimi paylasmak isterim..

EmreKLKSZ

Forumdan Uzaklaştırıldı
İlk kez Seat kullanıyorum. Daha oncesinde sürekli Opel agırlıklı gittim. Fakat iyi ki de Seat'a gecmişim diyorum .. Konumu kısa kesecegim. Beni arabadan ziyade satış sonrası olarak gayet tatmin ettiler.. Cunku, aldıgım gun itibari ile belirli sabit aralıklarla aradılar sorunlar sıkayetler vsvsvs tamam bunlar dogal opelden alısıgım. Fakat bir öglen günü 1 sularında seat merkezden telefon geldi. Yine memnuniyet acısından aradıklarını dusundum. Actım telefonu bir hanım efendi tanıstık aracınız nasıl eksi olumsuz dusunceleriniz var mı diyerekten konusma ilerledi. Konusmanın bitiminde hanım efendinin sonucu benimle birebir görüsmek oldu. Adresiniz xxxx xxx xxxxxx xxxx dogrumudur ? evet neden dedim sizinle gorusmek istiyoruz arac hakkında bire bir diyalog kurmak istiyoruz gorusmelerinizi yüzyüze anket halinde yapmak istiyoruz diyerekten konuyu bagladı.. Bende kabul ettim 3 gun sonra telefon geldi oglen sularında yine. Musait iseniz geliyorum Emre bey gibilerinden hay hay buyrun diyerek davet ettim. Yarım saat sürmedi teşrif etti o konustugum hanım efendi. Gayet mütevazi bir sekilde tekrar tanıstık. Sorulara basladı espirili bir sekilde de muhabbetimiz oldu. Böyle gecti. Demek istedigim Seat satıs sonrasında dahi sattıgı arabanın arkasında durabiliyor. Bence bu basıma gelen sıfır arac alan herkesin basına gelmistir ki mukemmel bir durum yok memnun oldum gurur duydum iyi ki almısım diye. Aracım daha yeni 7 bin olacak. 4 aylık arac Leon FR.. Yenisine kısmet diyerekten konumu bitiriyorum. Tesekkurler Seat :)

Benıde aramıslardı gorusmek ıcın saatler uygun olmadıgı ıcın gorusememıstık.Sattıkları aracın arkasında durmaları guzel bısey.Ben Dogus Oto Esenyurttan almıstım 6 ay once

Bende de oldu ancak bu bahsettigin Seat SATIŞ sonrasi ile alakalı degil..bir araştırma şirketinin personeli ve Seat adına araştırmalar yaparak firmanın arge çalısmalarına destek amaçlı anketler düzenliyorlar..bende kabul ettim bir beyfendi ile yarım saat süren güzel bir sohbetten sonra her türlü olumlu olumsuz fikir beyanlarımı kayıt altına aldılar...

bende nisan 2012 de seat aygüvden leon 1.6 tdı aldım bir allahın kulu aramadı hemde aracı sıfır aldım bazende yetim oğlanmı aldım diye geliyor aklıma:)

Bende Aracımı 18bin Kmde Mesuttan Aldım Küçüköyden; Plastik Dogramacı, hala Görüşürüz :eek:

Geri
Üst Alt