Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Megane 250ps / 340nm / 6.1sn / 8.4lt

reno yu bu kadar kötülemeyin ne kadar ekmek o kadar köfte, parasını verirseniz gayet güzel araçlar, megane rs laguna gibi araçları clio ile symbol ile kıyaslamayın..

Demekki şahsi sizin porblemleriniz bende sorun çıkmaması benim şansıma diyelim hala kapımın önünde mevcut...

valla dostum bu benim fikrim... ben bir daha reno almam..
sen memnunsundur kapının önünde tutuyorsundur..
kazasız belasız kullan ne deyim..

Bende Megane II var hala memnunum sanırım Laguna problemi...

VW Tıguan'ımda var ama bugün sunroff sorunuyla karşılaştım arabasına göre sorun vereceğini sanmıyorum her araçta olabilir...

bencede markaya göre değerlendirmemek lazım bu sorunları.bugün Porsche alan bir adam bile bu tarz sorunlarla karşılaşabiliyor.En baba arabada bile sorun olabilir.önemli olan o aracın genelinde nasıl bir pozisyonda olduğudur

VW Tıguan'ımda var ama bugün sunroff sorunuyla karşılaştım arabasına göre sorun vereceğini sanmıyorum her araçta olabilir...

evetyanı olabılcek bıse ınsan emegı sonucta bu hata olabılır 1vıda unutulur ölebılır ınsan buyuzden ... ben lagunayı alırken vwtıguan , ınsıgnıa ,passat arasından secım yaptım aldım hanı dırek alabılıyorduk hepsını aralarından eledımde aldım bu aracı

Reno ewet b Vw ıle yarısamaz ama bugun bazı gercekler var,Vw kendını kanıtlamasaydı bu kadar yaptıgı her arabayada guzel fıyatlarını koyamazdı.Bugun fıyatını hıc haketmeyen donanımda modellerı mevcut,boyle b durum varken neden daha dolu Reno almım ? Lagunasını,megane ını bılmem ama spor araba konusunda Reno bence bu konuda gayet ıddalı.Ayrıca burda okudugum bazı mesajlarda yok su kotu bu kotu gıbı yorumlar olmus bunların kımısı kullanım hatasıdır kımısıde sansına cıkmıstır garantıden degıstırılır yapılır olabılcek seyler hepsı.Cok begendıgınız leonlarınızda cıktıgı gunden berı farklarında buhulanma var kım bu yuzden arabasını sattı yada kotuledı ? Pekı bu kımın hosuna gıttı ? Burda bence dusunulmesı gereken Renoyu sevıyomuyuz sevmıyomuyuz.Renonun Sport serılerı hıc b zaman bos arabalar olmamıstır bunu da es gecmeyın ;)

Reno ewet b Vw ıle yarısamaz ama bugun bazı gercekler var,Vw kendını kanıtlamasaydı bu kadar yaptıgı her arabayada guzel fıyatlarını koyamazdı.Bugun fıyatını hıc haketmeyen donanımda modellerı mevcut,boyle b durum varken neden daha dolu Reno almım ? Lagunasını,megane ını bılmem ama spor araba konusunda Reno bence bu konuda gayet ıddalı.Ayrıca burda okudugum bazı mesajlarda yok su kotu bu kotu gıbı yorumlar olmus bunların kımısı kullanım hatasıdır kımısıde sansına cıkmıstır garantıden degıstırılır yapılır olabılcek seyler hepsı.Cok begendıgınız leonlarınızda cıktıgı gunden berı farklarında buhulanma var kım bu yuzden arabasını sattı yada kotuledı ? Pekı bu kımın hosuna gıttı ? Burda bence dusunulmesı gereken Renoyu sevıyomuyuz sevmıyomuyuz.Renonun Sport serılerı hıc b zaman bos arabalar olmamıstır bunu da es gecmeyın ;)

valla can ben yeri gelir çatır çatır yazarım ve çok seferde yazdım kusurlarını. yazamayanlar düşünsün.

Geri
Üst Alt