Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Megane 250ps / 340nm / 6.1sn / 8.4lt

avrupada ozellıkle ıngılterede kımse takmıyor markasını ... sahsen bende reno kullanıyorum 51 vrdım suanda 64 e alınıor arabam ama reno dıye nedense hıc taklmadım sonucta symbol degıl bence bu arac herkesın agzı acık bakcagı bı arac mukemmel tasarım mukemmel guc.. spor araclar konusunda reno en ıyılerden .. hatchback sporlardada en ıyısı avrupanındır . konforun onemı yok sadece performans amacı o zaten

70-80 gbi paraları bu arabaya ancak markaya bağımlı olan birisi bağlar...o paralara neler alabilceğini düşün,güç ve prestij anlamında...demek istediiğim bu...yoksa arabanın dizaynına bayıldım resmen...;)

videosunu da izlemiştim, inanılmaz guzel bı arac olmuş..

bu arabanın 80 milyar olacağını sanmıyorum. Çok başarılı olmuş, reno çok güzel tasarımlar yapmaya başladı, laguna coupe de süper bir araç, ama 40bin euro falandı sanırım, şaşırmışlar :)

sunuda bılıorsunuzdur belkı avrupadakı renaultun bu yılkı satıs oranlarındakı artısı %50 bu krızde bu oranı yakalaması her fırma duserken

---------- Post added at 01:06 ---------- Previous post was at 01:05 ----------

80 mılyara bmwalcam gıtmıcek cok yakıcak ama markası var gıdıp 80 mılyara reno alcam gıdıcek az yakıcak masrafı az olucak bıde bole bı durumda var

zevkler ve renkler...tercih meselesi...alana saygı duyarım...

arac muthıs bence ama ıcı ve jantları pek hosuma gıtmedı ama alırım dıyebılecegım bı arac ...

benı hep gulduren bırsey var ozellıklede spor arabalardakı tuketım verılerı.... 8.4..:):)

---------- Post added at 01:19 ---------- Previous post was at 01:16 ----------

enayıyım ya 51 mılyar verdım lagunaya aldım enayılık ıste ne olsun

zewkler ve renkler tartısılmaz bence gule gule kullan aracını...

valla renault ya karşı inanılmaz bir antipatim vardı ama muratcanın lagunasından sonra fikirlerim baya değişti..megane ı falan bilemem ama gerçekten lagunayı renault un içinde farklı tutmak gerekiyor bence.eğer fiyatı yüksek olmasa hiç düşünmem laguna coupe alırdım

iki kere sıfır reno aldım birincisi megane 2 dci diğeride laguna 2..
megane 108.000 km de turbosu patladı geredede - 38 derecede mahsur kaldım.. 2700 lire turbo parası verdim aracım garantiden çıkalı sadece 8000 km olmuştu.. lagunanın da koltuklarından tavan motoruna, sanzumandan motor kulağına kadar sorun çıkardı ve değiştirildi..

Geri
Üst Alt