Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

McLaren sezonun son kapsamlı paketiyle yarışacak

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,337
Yaş
36
McLaren takımı, sezonun son kapsamlı güncellenmiş paketini gelecek hafta sonu Singapur Grand Prix'de kullanacak. İngiliz ekibi, yarış sonunda enerjisini 2010 aracına kanalize edecek.

Son yarışlarda dikkat çekici bir ilerleme kaydeden McLaren, yenilenmiş paketler sayesinde yeniden önlerde mücadele etme imkanı buldu.

Bazı takımlar daha erken bir safhada, gelecek seneye yönelik programlar uygularken, İngiliz ekibi mevcut araç üzerindeki çalışmalarını sürdürdü ve önümüzdeki hafta son kez Singapur'da kapsamlı güncellenmiş bir paketle yarışacak.

Takım patronu Martin Whitmarsh, sezon sona ermeden yeni bir çıkışa daha hazırlandıklarını belirterek, "Son yarışlarda gittikçe artan hızımız, MP4-24'ü oldukça iyi bir araç haline getirdiğimizi gösteriyor. Singapur Grand Prix için de kendimize güvenmiz sürüyor" dedi.

Whitmarsh, "Bu yarışta sezonun son büyük yenilenmiş paketini kullanacağız. Ardından da tüm gayretlerimi ve kaynaklarımızı gelecek yılki araca harcayacağız" ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz yıl Singapur'da kazandıkları etkileyici başarıyı hatırlatan Whitmarsh, "Takımdaki herkes geri kalan dört yarışı büyük bir sabırsızlıkla bekliyor" dedi.

TurkiyeF1.com
 
Geri
Üst Alt