Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

McLaren-Santander işbirliği uzadı

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,337
Yaş
36
McLaren, İspanyol bankacılık devi Santander'le sponsorluk anlaşmasını uzattığını duyurdu. Santander, 2007 sezonundan bu yana İngiliz ekibine sponsor oluyor. McLaren-Santander işbirliği, İspanyol devinin, Ferrari ile beş yıllık anlaşma imzalamasına rağmen devam edecek.

Takım patronu Martin Whitmarsh yaptığı açıklamada, "Santander'le böylesine başarılı bir küresel ortaklığı uzatmış olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz" dedi.

Whitmarsh, "Avrupa, Brezilya, Meksika, Şili, ABD ve diğer ülkelerde önemli bir yeri bulunan, dünyanın önde gelen bankalarından biri olarak Santander, Vodafone McLaren Mercedes ile harika bir uyuma sahiptir" diye konuştu.

Whitmarsh ayrıca, Santander'in de sözkonusu işbirliğiyle amacına ulaştığını belirtti. Takımdan gelen bilgiye göre ise, Santander, işbirliğinin başladığı iki yıl içinde İngiltere'deki marka bilinirliğini yüzde 20'den yüzde 82'ye çıkardı.

Pazarlama ve Araştırma Başkan Yardımcısı Juan Manuel Cendoya da yaptığı açıklamada, 2010''un Santander için Formula 1'de yeni bir sponsorluk dönemi açacağını söyledi.

Cendoya, "Vodafonce McLaren Mercedes ve özellikle de Lewis Hamilton'la devam eden işbirliğimiz, Santander markasının gelişimine son derece uyumlu olacaktır" dedi.

TurkiyeF1.com
 
Geri
Üst Alt