Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

McLaren MP4-12C GT3 Racer.. "Spy Shots.."

Bişeyler eksik gibi.
İnsan görünce hayran kalmalı bence ama öyle bir havası yok..

burda kullanmaya kalksam o farların yanındaki ön kanadı Kadıköy Pendik minibüslerinden birine çoktaaannn takmıştım. yada koruyabildiğimi ve çokda işe yaradığını bi göstersem burda kuş serisi tofaşlar ve çoğu minibüslerde görmeye başlarım. Arka kanat, ışıklarda bekleyen cam silen veya yankesiciliği meslek edinmiş bir çok kardeşimizin asılıp tutunmasına çok müsait gidi duruyor... yok yok kalsın ben sevmedim.

burda kullanmaya kalksam o farların yanındaki ön kanadı Kadıköy Pendik minibüslerinden birine çoktaaannn takmıştım. yada koruyabildiğimi ve çokda işe yaradığını bi göstersem burda kuş serisi tofaşlar ve çoğu minibüslerde görmeye başlarım. Arka kanat, ışıklarda bekleyen cam silen veya yankesiciliği meslek edinmiş bir çok kardeşimizin asılıp tutunmasına çok müsait gidi duruyor... yok yok kalsın ben sevmedim.

puhaha

O nasıl biseydir yaa siyah kaplan harbidende tam yiğitlik :D

ahauehehe.. :D :D
o öndeki parçalar muhtemelen olmicak Faruk abim araç üretildiğinde..o nedenle almak istersen çekinmene gerek yok. :p
.
Tam tarzın Yiğit kapkara......:)

yeterli param olsa düşünmeden alıcağım arabalardan biri zaten Serhat abim.. :)

Geri
Üst Alt