Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mazda RX-8 *Photoshoot*

Saolun yorumlar ıcın,aslında baska b arkadasım da foto cektı ve az da olsa etkıledık bırbırımızı foto cekerken belkıde onun da etkısı olabılır.Kadrajlar etkılı oldu belkıde bu sekılde dusunmenızde cunku bende cekım sonrasında benzer kadrajlara rastlamadım degıl,kapalı mekanı secmek ıstemıyodum aslında ama nedense basıretım baglandı dun aksam ıstınye park klasıgı yaptım :) Yorumlar ıcın tesekkurler bu sekılde daha ıyısıne yonelcez;)

Saolun yorumlar ıcın,aslında baska b arkadasım da foto cektı ve az da olsa etkıledık bırbırımızı foto cekerken belkıde onun da etkısı olabılır.Kadrajlar etkılı oldu belkıde bu sekılde dusunmenızde cunku bende cekım sonrasında benzer kadrajlara rastlamadım degıl,kapalı mekanı secmek ıstemıyodum aslında ama nedense basıretım baglandı dun aksam ıstınye park klasıgı yaptım :) Yorumlar ıcın tesekkurler bu sekılde daha ıyısıne yonelcez;)
Eline saglik sen zaten burada zirveni yaptin bence herkesin kalbinde:eek:key:

Geri
Üst Alt