Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mazda 3 1,6 dizel

Bu arada Ford Focus, Volvo S40, Mazda 3 kardeş arabalar. Eskişehire gittiğimde Emre ile 3 e bakmıştık. Gerçekten çok güzel bir araba. İç mekan büyüleyici ve Leondan daha kaliteli diyebilirim. Aracın şasesi volvo, motoru ford. Fren mesafeside 100-0 a 36m. Leonunki 36.5m. Mazda 3 ciddi şekilde düşünülebilecek bir araç...

mazda 3 ün 1.6 dan başka motoru yok ki? o yüzden çok dandik geliyor bana.. güzel bir motor koysalar o arabaya cidden düşünülür?

ne biliyim yiğido volvo kaçıncı sırada..ama biryerlerde okudum ve çok şaşırmıştım en sorunsuz araç mazda diye?? hatta şikayetimvar.com adrsinede gir bak mazda hakkında ne kadar az sorun var? volvonun sıralamasını bilmiyorum ama..!

kaç tane Mazda var ki abi trafikte normaldir.. :)

Piyasada daha çok tutulmak için böyle birşey yaptılar herhalde Mazda sağlam arabadır fakat ülkemizde değeri pek fazla olmaz...

valla bi araba bizde mazda vardı
o arabayı hala arıyorum

ne biliyim yiğido volvo kaçıncı sırada..ama biryerlerde okudum ve çok şaşırmıştım en sorunsuz araç mazda diye?? hatta şikayetimvar.com adrsinede gir bak mazda hakkında ne kadar az sorun var? volvonun sıralamasını bilmiyorum ama..!

almanyanın en az arıza yapan modelleri mazdadan çıkıyor arkadaşlar.

bu arada mazdanın artık adı japon ford grubunda ve bence çok da güzel arabalar yapıyor. mazda 3 te bir corlllanın yada civicin sahip olduğu handikapların hiç birisi yok alman arabası gibi bir model.

bu motorun fiyatı daha düşük olsa keşke. zira golf tdi parasına bu ülkede kimse mazda almaz :)

---------- Post added at 19:04 ---------- Previous post was at 19:03 ----------

Mazda 3 MPS 2.3T 265hp :)

105000 törkiş lira

Geri
Üst Alt