Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mayham85's Seat Leon

EAGLE01

Forumdan Uzaklaştırıldı
İlk modelim Yunus Emre'nin şeker beyazı leonu oldu. :) Cuma beraberdik hem tanıştım hem de bir kaç fotoğraf çektik, burdan tekrar teşekkür ederim.

Eline sağlık Engin pozlar çok hoş. :) Emre msnde bassetmişti ona uğradığına..

allah kaza bela vermesın

Elıne saglık engınım,raw mı cektın ? mahcubum sana hala PS yollıcam,haftaıcı halledıyorum bana ozelden adresını flan yazda pazartesı halledım

güzel çalışma olmuş. özellikle 2. foto çok etkili gün batımı fln.

White Angel :)

Beyaz'ın asilliği yakıyor valla

ALLAH kaza bela vermesin Emre abi

White Angel :)

Beyaz'ın asilliği yakıyor valla

ALLAH kaza bela vermesin Emre abi

Beyaz bencede güzel bir renk ama her araca yakışmıyor. Bence mesela örnek için söylüyorum yanlış anlama Jettaya beyaz yerine siyah veya grisi çok daha iyi gider. Ama Leondada beyaz-siyah-kırmzı üçlemesinden biri çok hoş oluyor..

Beyaz bencede güzel bir renk ama her araca yakışmıyor. Bence mesela örnek için söylüyorum yanlış anlama Jettaya beyaz yerine siyah veya grisi çok daha iyi gider. Ama Leondada beyaz-siyah-kırmzı üçlemesinden biri çok hoş oluyor..

camlarda bir de film olsa ;)

Geri
Üst Alt