Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mate Black or White?

Mate Black or White

• Kullanılan toplam oy
    9
Mat siyah mı mat beyaz mı diye sorarsan mat beyaz.
Ama senin araca hangisi daha çok yakışır diye sorarsan, orjinal rengi çok daha güzel.
Zaten araba siyah. Parlatmak için cilaya tonla paralar dökülürken, mat olsun diye niye gidip kamyonla para veriyosunuz ki :) ?

Bencede araçla hiç oynama derim gayet şık sade duruyor.İlla yapacağım dersende mat siyah bu araçta hoş durur.

xx

Mat siyah mı mat beyaz mı diye sorarsan mat beyaz.
Ama senin araca hangisi daha çok yakışır diye sorarsan, orjinal rengi çok daha güzel.
Zaten araba siyah. Parlatmak için cilaya tonla paralar dökülürken, mat olsun diye niye gidip kamyonla para veriyosunuz ki :) ?

Aynen katılıyorum Ayberke :eek:key:

mat siyah derim hem aracta siyah ruhsat değişikliğinede gerek kalmaz

illa kaplatıcaksan farklı bir renk olsun.kimsede olmayan yada çok az olan

mat beyaz leon antepte var ibrahimli tarafında görmüştüm benim hoşuma gitti ama siyah daha güzel durur bence lakin siyahın bi dezavantajı mat olunca tozu daha çok belli edio

Geri
Üst Alt