Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mat siyah Folyo??

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
Arkadaslar Mat sıyah Folyo arıyorum Tavan aynalar ve Ön panjur için nerden temin edeblırım ne fıyatlardadır acaba??

bu işin uzmanları sanırım maslak sanayii'de...adres bilen arkadaşlar sanırım sana yazarlar.

oto kaplamacılarında bulursunda kendin yapabilecesen bu işe giriş

kendin yapacaksan bostancıda..var...adres istersen veririm..ama onlar malzeme satıyorlar kaplama işi yapamıyorlar..yönlendirebilirler..nereye yönderirler yaönlerdirdilerdekilerin işçiliği nasıldır bilemem garanti vermem ama malzemeyi almak istiyorsan alabilirsin

mat siyah tavana? bence parlak yaptır derim..... aynalarda parlak güzel oluyo tabi tercih senin tavan işi zor iş elin yatkınsa bişey diyemem...:eek:key:

benim tercihim de parlaktan yana olurdu. Cam tavan olayına en yakın renk parlak.

kendin yapacaksan bostancıda..var...adres istersen veririm..ama onlar malzeme satıyorlar kaplama işi yapamıyorlar..yönlendirebilirler..nereye yönderirler yaönlerdirdilerdekilerin işçiliği nasıldır bilemem garanti vermem ama malzemeyi almak istiyorsan alabilirsin

cok memnun olurum varol abı adresı verrsen kendım malzeme alıcam

Geri
Üst Alt