Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

MAT BEYAZ MRA23 by GMG garage...

maşallah çok güzel senin aracında...ilk yıkamayı bugün yapıcaz işallah,özellikle dikkat ettiğin biyerler varmı yıkama esnasında?

araç çok güzel .. emeği geçen herkes işini iyi yapmış gram hata yok :) ... zevk meselesi abi .. işte budur dedirttiya HELAL OLSUN :)

kazasız belasız ...

saygılar ve sevgilerle ...

Karar verdim bende kaplatıcam farkımız olsun diğer s2000 cilerden,fiyat araştırmasıyla başlıyım önce:)

akşamüstü yıkadık...tertemiz oldu...hiçbisıkıntı yok...normak boyadan daha kolay temizleniyo nerdeyse...ne iz kalıyo ne bişey,kurulamak ta daha bi keyifli ;)

pm den görüşelm ;)

---------- Post added at 13:07 ---------- Previous post was at 13:07 ----------

ne işlem yapılcak aracına peki?

tavan siyah diğer taraflar beyaz olcak ,aracım siyah renk ama tavan güzel durmazsa orada beyaz olcak

---------- Post added at 00:11 ---------- Previous post was at 00:09 ----------

akşamüstü yıkadık...tertemiz oldu...hiçbisıkıntı yok...normak boyadan daha kolay temizleniyo nerdeyse...ne iz kalıyo ne bişey,kurulamak ta daha bi keyifli ;)

yıkamayı nasıl yaptın mert fırça ilemi ,köpüklemi ,süngerlemi?

yok cnm ne frçası...aman öle bi cisim tanımıyorum ben :) süngerle...

;) açılma falan olmaz ya inşallah ,bence hiç yağmurlu havalarda çıkma ;) çünkü çok mükemmel olmuş aracın, tazik flnda tutturma bence hep kendin yıka

valla yağmur,çamur mecburen çıkarıyoruz...işe gdp geliyoruz hergün...bgn tazzikle yıkadık arabayı...bi sıkıntı yok...dibine kadar tutmaya hiç gerek yok ztn ;) tekrar teşekkür ederim bu arada...

Geri
Üst Alt