Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Massa: 'Schumacher'de görüş problemi vardı'

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,337
Yaş
36
michael-schumacher-face-2.jpg


Felipe Massa, Michael Schumacher'in pistlere dönüşünün önündeki engellerden birinin de, Alman pilotun görüşündeki zayıflık olduğunu açıkladı.

Brezilya'dayayınlanan O Estado de S. Paulo gazetesine mülakat veren Massa, geçtiğimiz günlerde kendisini ziyarete eden eski takım arkadaşı hakkında da açıklamalarda bulundu.

Massa, "Michael geldiğinde, Mugello'da 2007 Ferrari ile yaptığı testler hakkında bana bilgi verdi. Boynundaki durumun ağrıya neden olduğunu ve bordürlerden geçerken de, vibrasyon nedeniyle görüşünde çok az bir kayıp olduğunu belirtti" dedi.

Massa, Schumacher'in; doktorların yarışamayacağını söylediğinde büyük hayal kırıklığı yaşadığını da söylediğini kaydetti.

Bu arada kendi sağlık durumuna ilişkin bilgiler veren Ferrari pilotu, ikinci bir kafa travması geçirme riskinden dolayı pistlere bir süre daha dönemeyeceğini söyledi.

Gözündeki problemin gittiğini ve neredeyse eskisi gibi güçlü bir şekilde gördüğünü kaydeden Massa, "İlk muayenede gözümün sadece yüzde 40'ı çalışıyordu, iki hafta sonra bu yüzde 80 sonra, şimdi ise yüzde 95" diye konuştu.

TurkiyeF1.com
 
Schumacherin dönmeyişi Massa'ya büyük moral oldu..
 
belkıde arabasını gerı alamıcaktı
 
Schumi'nin tekrar F1'e dönmemesindeki gösterdiği sebep bana biraz bahane geldi..
muhtemelen beklenenin altında bi performans gösterdi..
 
Geri
Üst Alt