Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Maslakta keyifli bir gun..

rıza arkayı neyle düşürdün o kadar? çok hoş duruyor. kazasız belasız.

Rıza paylaşımda güzel resimlerde.Serhat ile dediğimiz jant işini atlama derim.Bence önler böyle çok iyi ama bijonları falan değiştirisen cupraya vs gerek kalmaz bence_

xx

mehmet abim coilover sayesinde.. onler de 1bucuk cm daha dusecek ama bu jantlar ile surtme yaptigi icin su anlik dusuremiyorum.

iki tane daha subaru fotosu ekledim.. :)

Rıza paylaşımda güzel resimlerde.Serhat ile dediğimiz jant işini atlama derim.Bence önler böyle çok iyi ama bijonları falan değiştirisen cupraya vs gerek kalmaz bence_

xx

Engin dedigin gibi bu sekilde guzel ama ben yine de cupra jantina gececegim :) cunku bu sekilde anlamayan insanlar bir garip bakiyor araca :) sanki kazali gibi :rolleyes:
ayrica onlerede cupra gelince o zaman efsane olacak iste aracim :) insallah..

Haklısın Rıza ama cupra'da güzel bu halide güzel o kesin:).Efsane olsun tabi inş istediğin gibi olur:).

xx

Hakan abının gt30 lu cuprası,dıgerını tanımam:) maslak megu dan guzel malzeme cıkıyor her zaman :)
zaten sen tanisan da tanimasan da hakan abinin cuprasi kimseyi tanimiyor :) aramizda kalsin; gecen hafta girtlak tommy makinen tokatlamis.. Allah yolunu acik etsin diyorum.. basarilar diliyorum..
trafik olmasaydi skyline ile de deneyecektik ama kismet olmadi :p
Çekimler çok hoş Rıza ellerine sağlık bize de görsel şölen oldu :D
afiyet bal seker olsun kardesim :)
yavru araban çok güzel olmuş güle güle kullan kazasız belasız.. :)
fotolar konusunda ise ben de balık gözü istiyorum.. :D :D
R35'ten başkasını da göremedim..
yigidim skyline gercekten inanilmaz guzel bir arac. yani sadece icine oturabilmek bile super :)
fotograftaki arac daha 17bin kmdeydi ama cok yipranmisti kanimca.. benim arabamda 17binde ve 1 yil daha eski ama cok daha bakimli ona gore :)

Geri
Üst Alt