Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Marspiyel

cnyd43

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar marspiyeldeki göçük için bugün auto king ile görüştüm. Hasara baktılar. Mini onarım kapsamına girmeyecegini söylediler.Ayrıca marspiyeli duzeltmenin zor olduğunu duzeltseler bile belli olacağını, kaskodan degistirmenin daha iyi olacağını söylediler. Ben de tabi ki böyle birşey için kaskoyu bozdurmak istemem. Kaskosuz değişim ise 1500-2000 tl civarı imiş.

Arkadaşlar sanayideki kaportacilardan onarım için 150 ile 400 tl arasında fiyat aldım. Hiçbiri de belli olur, iz kalır gibi birşey demedi. Sizce napmaliyim? Auto king biraz kafamı karıştırdı. 20170630_125922.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar marspiyeldeki göçük için bugün auto king ile görüştüm. Hasara baktılar. Mini onarım kapsamına girmeyecegini söylediler.Ayrıca marspiyeli duzeltmenin zor olduğunu duzeltseler bile belli olacağını, kaskodan degistirmenin daha iyi olacağını söylediler. Ben de tabi ki böyle birşey için kaskoyu bozdurmak istemem. Kaskosuz değişim ise 1500-2000 tl civarı imiş.

Arkadaşlar sanayideki kaportacilardan onarım için 150 ile 400 tl arasında fiyat aldım. Hiçbiri de belli olur, iz kalır gibi birşey demedi. Sizce napmaliyim? Auto king biraz kafamı karıştırdı. Ekli dosyayı görüntüle 15503

autoking biraz paracı fazla para almak için fiyatı yüksek söylüyorlar dışarıda yaptırın zaten alta pütür atılacak iz kalmaz

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Arkadaşlar sanayideki kaportacilardan onarım için 150 ile 400 tl arasında fiyat aldım. Hiçbiri de belli olur, iz kalır gibi birşey demedi. Sizce napmaliyim? Auto king biraz kafamı karıştırdı. Ekli dosyayı görüntüle 15503

Son durum nedir?Dışarda mi yaptırdınız yoska kaskoyu mu kullandınız?

Geri
Üst Alt