Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Markaların Savaşı

Offf! 2002ti. Tam anlamıyla efsane. Bel altı vurdu BMW olmadı şimdi :D

Bir arkadaşta 2 tane var bundan. (Turbo değil malesef :))
Birini ralliye hazırladılar, birini orjinaline sadık şekilde restore ediyo. Mükemmel bir araç..

ayberk fotokopi mak.siteye uyumludur umradım:)

Uygun Cezmi Abi :) Görünen hiçbir şey yok :D

Bir arkadaşta 2 tane var bundan. (Turbo değil malesef :))
Birini ralliye hazırladılar, birini orjinaline sadık şekilde restore ediyo. Mükemmel bir araç..

turbosu sayılı zaten ayberk o dönemde çok koşmuştum turbosunun peşinden..ama bulmamıştım..
bmw vw nin scirocco yu yeniden ürettiği gibi ..tekrar bir 2002 yapmalı...yeni hatları .ile limited olabilir seri de olabilir..ama çok satar biliyorum

Bence yeniden üretilmemeli Abi. Efsane olarak kalmalı. Eminim ki b.ku çıkarılmış bir model olarak piyasaya sürülür..

Bence yeniden üretilmemeli Abi. Efsane olarak kalmalı. Eminim ki b.ku çıkarılmış bir model olarak piyasaya sürülür..

az önce mail atayım dedim almanyaya ama malesef muvaffak olamadım alman adresi isteyip durdu..arkadaşımın adresini alıp daha sonra tekrar istek için mail atacam

Geri
Üst Alt