Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Markaların Savaşı

normal explorer dan girince de mi açmıyo firefoxla mı giriyosun?

Mozilla nedense bende Facebook videolarını oynatmıyo Serhat abim..güncellemek gerekiyo diyo güncelliyorum bi işe yaramıyo yine açamıyo..I.E'den açıyorum ben de ama dün gece bi ara Facebook zaten sapıtmıştı ondan açılmadı herhalde.. :)

Mozilla nedense bende Facebook videolarını oynatmıyo Serhat abim..güncellemek gerekiyo diyo güncelliyorum bi işe yaramıyo yine açamıyo..I.E'den açıyorum ben de ama dün gece bi ara Facebook zaten sapıtmıştı ondan açılmadı herhalde.. :)

evet mozilla yapıyo bende explorerla açınca açılıyo güncelleme işe yaramıyo...:rolleyes:

güncelleme yapınca güncelle demeyin..güncellenmesi geren flash playerin sayfasına başka bir yolla gidip indirin yükleyin kapatıp açın..

:S :S

zaten flash'tan güncelliyo Varol abim..

evt yiğit ordan yapıyor da nedenini çözmediğim konuda o da aynı sorun bende varken arkadaşım önerdi yaptım ve oldu..ve vir çok pc ye yaptım bu şekilde bir dene

Jagur - BMW ve Mercedes çekicisi üzerinde taşınan BMW'ler ezici olmuş bence :)

forumda biri paylaşmıştı bir yere tırmanıyorlar X5 ile Q7 kapışması vardı BMW çok fena yapmıştı audiyi oda çok fenaa :D

Geri
Üst Alt