Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Manevra frenleme

500 Tl modül +100 Tl aktivasyon ücreti ile Park manevra fren sistemi takılıp aktif edildi. Park esnasında siz duramasanız bile araç zınk diye duruyor. Ön park sensörü şart.

Tekirdağ merkezde arkadaşım var ona yaptırdım. İstanbul da da yönlendirme yapabilirim dilerseniz.
Çorluda evim var Tekirdağ'da ablam aslında pandemi öncesi sürekli gittiğim yerler de tabi bu illet bizi İstanbul'a bağladı özelden bilgileri paylaşabilirsiniz hocam. EDIT: Ben nedense ACC olarak düşünmüştüm. Bende manevra frenleme var zaten hocam teşekkürler :) ama yinede şu soruyu sorayım peugeot 3008 e yapılabiliyor mu? Şerit takip 360 kamera ön arka sensör var ama manevra frenlemesi yok?

Çorluda evim var Tekirdağ'da ablam aslında pandemi öncesi sürekli gittiğim yerler de tabi bu illet bizi İstanbul'a bağladı özelden bilgileri paylaşabilirsiniz hocam. EDIT: Ben nedense ACC olarak düşünmüştüm. Bende manevra frenleme var zaten hocam teşekkürler :) ama yinede şu soruyu sorayım peugeot 3008 e yapılabiliyor mu? Şerit takip 360 kamera ön arka sensör var ama manevra frenlemesi yok?
Pug a bakmıyor arkadaşlar maalesef. Sadece Vag gurubu. Benim araç Style paket. Prestige den yüklü olacak işimiz bittiğinde. Aktif park kamerası montajı var sırada.
Instagram: vag_retrofit_tr

Selamın aleyküm arkadaşlar 2020 makyajlı ateca var araçta ayarlara baktım ama manevra frenleme seçeneği götemedim acaba varmıdır (araçta ön park sensörü yok)

2020 Experience kış paketi aracim var aracı park ederken frenleme yapip el frenini filan cekti suratim hizliyken ayni seyi esim kullanirken de yapmış bahsettiginiz ozellik bu sanirim.

2020 Experience kış paketi aracim var aracı park ederken frenleme yapip el frenini filan cekti suratim hizliyken ayni seyi esim kullanirken de yapmış bahsettiginiz ozellik bu sanirim.

10 km/h altında manevra frenleme devreye girer eğerki par sensörleri engel algılarsa park sensörleri kırmızı olursa otomatik frenleme yapar ,10 km/h üstünde ise front assist devreye girer oda öndeki araçla mesafeniz kritik seviyeye gelirse uyarı verir frenlemezsenin aracı frenleyerek durdurur.Park ve manevra araç ayarlarından açık kapatılabiliyor,zahmet olmassa teypdeki araç ayarlarından park ve manevrayı açma kapama kısmınım fotoğrafını atarmısınız?

Geri
Üst Alt