Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlanan leon

far sensörü yoksa arabada Follow me home özelliği olmayabilir

coming home fonksiyonu standart..

hımm anladım ozaman, auto modundayken çalışmalı o fonksiyon

buarada eğer makyajsız kasanın farları, makyajlı kasaya uyuyorsa ve eğer ledli farlardan istiyorsanız, ben bir süre sonra ledli farlarımı satacağım. eğer düşünüyorsanız haberleşelim

makyajlı kasada park ettikten sonra motoru durdurup kapıları açmadan farları kapattıktan sonra sinyal kolunu 1 kez kendinize doğru çekiyorsunuz belli bir süre farlar yanık kalıyor.

hımm anladım ozaman, auto modundayken çalışmalı o fonksiyon

buarada eğer makyajsız kasanın farları, makyajlı kasaya uyuyorsa ve eğer ledli farlardan istiyorsanız, ben bir süre sonra ledli farlarımı satacağım. eğer düşünüyorsanız haberleşelim

Orjinal mercek mi geliyor Ozan?

---------- Post added at 19:52 ---------- Previous post was at 19:50 ----------

Mesela ben cupra tampon taktırıyorum yarın ön logo uymuyor ona onunda değiştirilmesi gerek. Farlarda hafif oynanma var.

Serbay makyajlı cupra tamponu mu aldın?

bakalım abi hayırlısı, Ledden sıkıldım, ne gelir bilmiyorum ama bi-xenon olacağı kesin :)

auto yoksa direkt kısa far açık da bırakıp deneyebilirsin velakin en olmadı Yunus'un söylediği şekilde zaten..

makyajlı kasada park ettikten sonra motoru durdurup kapıları açmadan farları kapattıktan sonra sinyal kolunu 1 kez kendinize doğru çekiyorsunuz belli bir süre farlar yanık kalıyor.

valla bilmiyordum ogrendiğim iyi oldu

evet abi büyük ihtimal yarın takılacak yada yarından sonra... tüm modlama işi bitti jantlarda bugün takıldı yarında tamponu takarsam güzel fotoları paylasıcam

---------- Post added at 00:11 ---------- Previous post was at 00:10 ----------

tampon hazır boyandı bile ama ızgarayı bekliyorum :)

valla bilmiyordum ogrendiğim iyi oldu

evet abi büyük ihtimal yarın takılacak yada yarından sonra... tüm modlama işi bitti jantlarda bugün takıldı yarında tamponu takarsam güzel fotoları paylasıcam

Eyvah jantlarda mı takıldı; jantlar nasıl çok merak ettim:) Hemen resimleri koyarsın takılır takılmaz yeni tamponlarla çok merak ettim aracın son halini..

koyuacam abi resimleri :) bu arada ben daha önce makyaklı cupra tampon gordum eskisinden daha güzell ;)

Geri
Üst Alt