Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlanan leon

matu

Kayıtlı Üye
selamlar

makyajlanan leonda farlarda değişme olmadı değilmi? mesela ledli far alsak uyarmı? spor yay alsak uyarmı? benim bildiğim aynalar büyütüldü, stoplar düzeltildi, arka tampon genişletildi falan.. mesela logosuz panjur da alsak uyarmı??:confused:

Mesela ben cupra tampon taktırıyorum yarın ön logo uymuyor ona onunda değiştirilmesi gerek. Farlarda hafif oynanma var.

kaça aldın bayidenmi aldın fiber fln değil dimi?

yok fiber degil orjinal izmit keleşler otodan aldım 1 ay bekledim tamponlar icin bugün tamı tamına 1 ay oldu. Tahminen fiyat 1,000-1,100 civarı olacak on logoda degıstı buda dahil

iyi almışsın ortak. senin araç beyaz mı?

ledli far uymaz, spor yay alsan uyar, logosuz panjur makyajsıza göre alırsan uymaz.. :)

peki bu eve kadar izleme fonksiyonu nasıl çalışıyor acaba?

farları auto'da ya da açık bırakıp arabayı kapatıp iniceksin arabadan sonra kitliceksin kapıları..al sana follow me home..velakin makyajlıda farklı olabilir sanki konuşulmuştu farklı olduğu..

bu auto yu arkadaşda söyledi ama ben bulamadım daha doğrusu nasıl yapılacağını anlıyamadım..

Geri
Üst Alt