Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Maalesef M3 Pick-Up Gercekmis...

arkasına bide kamyon yazıları tek rakibim THY vs gibi :) ondan sonra kamyoncular lokantasında muhabbete bak scania sahibi rampada bi pickup m3le karşılaştım aldım takviyeye verdim aragazını o doomates çekiyodu ben limon dumanımı yutturdum puhaha

dükkana almak lazım bundan bitane....demir çimento fln taşırız

bundan en güzeli kokoreççi olur başakada işe yaramaz...hem siparişleri yetiştrir zamanında :):)

Maloo'nun varlığını unuttun galiba Kaan abim.. :)
ya da RAM ***-10..

Yaa tamam ama bu cok farkli tipsiz alcak..ne biliyim onun gibi vahsi de degil bu gercekten balikci kamyoneti gibi yani cok ama cok kotu..

Drifter'lar her daim bi çok aracın pickup'ını yaptı şu zamana kadar en çok onlar sevinir uğraşmalarına gerek kalmayacak..ben fiyatını merak ediyorum..coupe'den daha pahalı olursa komik olur.. :D :D

Ticariye girebilir:) belli bir saatten sonra 1. kopruden de gecemez..(oyle biseyler var di mi pick uplar gecemiyor aksamustu 1. kopruden)

geçende paylaşıldı ortak

m3 ün her türlüsüne binerim bu arada:)

Geri
Üst Alt