Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

M.M = X_. (Alt+S)..

YCO

Kayıtlı Üye
küçüklüğümden beri özellikle biri başta olmak üzere Seat'tan bağımsız bi çok forumda üyeliğim oldu..ancak hiç biri SCW'deki kadar sıcak ve gerçek dostlukların 100'de 1'i edemedi..öyle ki SCW'de yazılan çizilenlerle her gün aşağı yukarı 2 saatimi geçiriyorum ve bundan çok büyük keyif alıyorum..1 gün SCW'den uzak kalsam geri kalmış hissediyorum kendimi resmen yahu..

sanal ortamdaki arkadaşlıkları Kadıköy Life'ta yazdığı gerçek hayata da taşıyabildiği için herhalde SCW dünyanın sayılı forumlarındandır..
SCW'den kendi adıma konuşursam sayısız "dost" edinme şansım oldu ve böyle bi forumda bi şekilde bulunabildiğim için de çok mutluyum..
SCW'nin yokluğunu umarım hayatım boyunca yaşamam..

SCW'yi kuran dostlara abilere de tekrar teşekkür ederim..
çünkü bi forumdan öte "bi oluşuma" ön ayak oldular..

iyki varsın SCW. !!

Başlık neyi anlatıyor hakkatten :)

Yiğitcim bende aynı düşünceleri paylaşıyorum senle. Ayrıca bence seninde payın büyük bu dostluk ortamının oluşmasında :)

baslıgı cozemedım bende:D:D:D 10000. msji olmus sanırım arkadasımızın :) yıgıt bencede ben bayadır forum morum tklmam dıyordum burasıda bagladı guzel bı ortam kalıte var kavga gurultu yok

gerçekten öyle arkadaşlar , üyeliğimden beri işyerimde 8 saatlik mesaim boyunca sürekli açık ve gündüz vardiyasında bile çaktırmadan takip ediyorum.sizleri tanımak çok keyifli ve güzel benim için.

başlığı tam olarak istediğim gibi yazamasam da..
Roma rakamlarıyla 10.000 . (Alt+S).. yani 10.000. mesajım anlamında.. :)

Başlık neyi anlatıyor hakkatten :)

Yiğitcim bende aynı düşünceleri paylaşıyorum senle. Ayrıca bence seninde payın büyük bu dostluk ortamının oluşmasında :)

teşekkür ederim kardeşim.. :)

nice 10bin ler yiğit , herkese nasip olu inş.

her mesaj için 1dk vakit olsa 10bin dk yapar o da 167 saat yapar o da ~7 gün maasallah

nice 10bin ler yiğit , herkese nasip olu inş.

her mesaj için 1dk vakit olsa 10bin dk yapar o da 167 saat yapar o da ~7 gün maasallah

sağol Mustafa abi..hep beraberce..
evet dediğim gibi günde ortalama 2 saat SCW olmazsa olmaz.. :)

Geri
Üst Alt