Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lupo w12 :D

ağırlık merkezi. ??

her alçak olan otomobil iyi viraj alır diye bişi yok..
aracın dingil mesafesinin ne kadar kısa olduğu gözüküyo/biliniyo zaten..
W12 Golf dönmüyodu bu hiç dönmüyodur..daha doğrusu dönüyo ama çok güçlü olduğundan zaptedilemiyo..
koca SL65 AMG'ye az geliyo genişliği uzunluğu..

Ağırlık merkezi derken neyden bassetiğimi anlamamışsın Yiğit. Alt üst olarak değil ön arka olarak düşün. O zaman ağırlık merkezi ortada olduğundan iyi viraj alacaktır. Ama gaza basılmadığı sürece tabi :D

ağırlık merkezinin ortada olması bi araca iyi yol tutturmaz Alp sadece..
iyi yol tutacak potansiyal varsa araçta o kapıyı açar..velakin Lupo'nun kendi kadar 2 motordan bahsediyosun..kaç kg bilmiyorum ama 2'si kasası kadardır herhalde..

ağırlık merkezinin ortada olması bi araca iyi yol tutturmaz Alp sadece..
iyi yol tutacak potansiyal varsa araçta o kapıyı açar..velakin Lupo'nun kendi kadar 2 motordan bahsediyosun..kaç kg bilmiyorum ama 2'si kasası kadardır herhalde..

O arabanın iyi yol tutmayacağı malum. :D

Ama şöyle düşün bir arabanın motoru ortadaysa ağırlık merkezide ortada olacağından virajlarda daha dengeli olur.

ozenıyorum bu yurtdısındakı adamlara evlerının garajlarının hakkını gerekten verıorlar :D bızımde ımkanlarımız olsa bole keske bırcok sey ucuza olsa ... cok ucuz bırcok malzeme cok rahatlar oyuzden :( muthıs bıse bence:D daha bızler turbo takmayı buyuk bıse olarak gorelım :D

Geri
Üst Alt