Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lupo w12 :D

erhan abinin verdigi olay bomba yanlız

o lastıkler surtmuyo mu ya:S
ne cesaret

joke machine nedir nasıl yapılır :D ben tek w12 var sanıyordum. 2 x v6 varsa biri önde öteki arkada o zaman. Yani 4 çeker yapmışlar. Kaç kere değiştirdiler motorun yerini adamlar diye tam soracakken şimdi oldu mantıklı. Emek var dedikleri şey bu olsa gerek, helal olsun adamlara.

Bide bunu evlerinin garajında yapıyolar asıl güzel tarafı bu.

Ağırlık merkezini düşünürsek daha iyi viraj alması gerekir..

ağırlık merkezi. ??

her alçak olan otomobil iyi viraj alır diye bişi yok..
aracın dingil mesafesinin ne kadar kısa olduğu gözüküyo/biliniyo zaten..
W12 Golf dönmüyodu bu hiç dönmüyodur..daha doğrusu dönüyo ama çok güçlü olduğundan zaptedilemiyo..
koca SL65 AMG'ye az geliyo genişliği uzunluğu..

bu araçla virajda gaza basılmaz zaten. Zerre kadar yere tutunacagını sanmam öyle bir durumda, direk başını viraj dışına atar.

ağırlık merkezi. ??

her alçak olan otomobil iyi viraj alır diye bişi yok..
aracın dingil mesafesinin ne kadar kısa olduğu gözüküyo/biliniyo zaten..
W12 Golf dönmüyodu bu hiç dönmüyodur..daha doğrusu dönüyo ama çok güçlü olduğundan zaptedilemiyo..
koca SL65 AMG'ye az geliyo genişliği uzunluğu..

Ağırlık merkezinden kastı Alp'in arkada da aynı motor olduğu için dağılımın %50 - %50 gibi bişey olması bence. Tabii bu iyi viraj almak için yeterlimidir?

bu mesajımdan sonraki videoyu yeni gördüm o nasıl gidiş öyle amanınnnnn

Ağırlık merkezinden kastı Alp'in arkada da aynı motor olduğu için dağılımın %50 - %50 gibi bişey olması bence. Tabii bu iyi viraj almak için yeterlimidir?

tabii ki değildir Erhan'ım bildiğin gibi.. :)

Geri
Üst Alt