Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lost..

Acaip merak ettim bu diziyi..En son izlediğim dizi Bizimkilerdi..bunu da izlemek istiyorum..DVD'si vardır sanırım..

fena bir son değildi güzel bitti ama tabi arkasında da bir çok soru bıraktı.Bir yazılı acıklama yapasalar sorularla ilgili =)

Berkay fırsatımız olsa da şunu oturup masada konuşsak, heralde aralıksız 3 saat konuşurdum senle :D ozaman şu durumda, bunlar ölüyken nasıl öldüklerinin ve ölmeden önceki yaşantılarının nasıl olduğunu hatırlamıyorlar ve birbirleriyle iletişime geçtikleri zaman önceden yaşadıklarını flashbackler halinde hatırlıyorlar. doğru mu?

Konuşuruz bir ara denk gelirsek:)
Benim anladığım tam da dediğin şekilde... Jack öldüğünden habersizdi babasıyla konuşana kadar... "Sen ölüsün nasıl burada olabiliyorsun?" diye sordu babasına, babası da "Sen sanıl buradasın?" diye sorunca dank etti Jack'e :D
Jack'in flashbacki de öldüğü ana kadar geldi, hatırladı her şeyi..

ama en çok merak ettiğim Charles Widmore ölmeden önce Locke' un kulağına ne söyledi? Hiç düşünmüşmüydünüz????? :D:D

Bence Desmond'dan bahsetti Locke, o da Desmond'un peşine düştü... Desmond'un kara dumana dönüşmemesi için onu manyetik alana sokup bir şeyler yaptı diye düşünüyorum... Desmond o manyetik odadan çıktığında melek gibi bir insan oldu, hırçınlık falan kalmadı adamda:) .. Zaten bir yerde tedbir olsun diye Desmond'un adaya geri getirildiği söylemişti yanlış hatırlamıyorsam... Sanırım adaylardan biri başaramasaydı Desmond halledecekti Locke'u... Nihayet'inde adam Jack'in işine yaradı...

başından beri doğal olarak uçağın düşmesiyle yaşananları yakın zamanda da düşmedikten sonra yaşananları izledik zaman orda kırıldı..2'si de paralel olarak gösterildiği gibi gitti..2 hayatın da örtüştüğü yer anıların canlanması oldu..

yani..
Jack öldü eğer orda ölüyosa Locke da..

Kate zaten ölmemişti uçup gittiler..
her 2 hayatı da yaşayan ve gören uçağın düşmemesinden sonra bi Desmond var galiba o nedenle her şeyi de ayarladı zaten işte..

Acaip merak ettim bu diziyi..En son izlediğim dizi Bizimkilerdi..bunu da izlemek istiyorum..DVD'si vardır sanırım..

abi sen naaptın ya.. :D :D :D

duman içinden gittikten sonra ölebilitesi olan Locke.. :)

Geri
Üst Alt