Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

..Lost *|||* Lost..

YCO

Kayıtlı Üye
aramızda Lost'u takip eden kimler var. ??

:)

1.2.3.sezonları tamamen izledim,4 sezonu henüz izleme fırsatım olmadı malesef:(

ben 5.8'i ya da 9'unda kaldım ama geri dönük biraz seyretmem gerekiyo..bazı şeyleri hiç hatırlamıyorum..
insanların çoğu pek de bişi anlamamış son sezondan kafaları çok karışmış genelde..

Şuanda 5.Sezon 8.bölümü izliyorum :D ben takip ediyorum. Tüm serisi mevcut.

---------- Post added at 22:28 ---------- Previous post was at 22:26 ----------

ben 5.8'i ya da 9'unda kaldım ama geri dönük biraz seyretmem gerekiyo..bazı şeyleri hiç hatırlamıyorum..
insanların çoğu pek de bişi anlamamış son sezondan kafaları çok karışmış genelde..

Yiğit o bölümlerde ilk başta geleceği gösteriyor sonra geçmişi tersini gösteriyor yani ondan biraz kafan karışmış olabilir.

5'in 8'inin başı nasıldı peki Serbay abi..
CD'lerim bi arkadaşımda olmadı netten izlemeye tekrar başlicam da..

---------- Post added at 22:29 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

abi sonlara doğru karışıyomuş ilk bölümler daha çok bilgi ağırlıklıydı zaten "flashforward"larla..

Ben şuanda 10. bölümdeymişim 8 değil. Ama 8.bölümden itibaren geçen konu adadan kurtulan 6 kişinin arkadaşlarını kurtarmak için tekrar adaya geri dönmesini gösteriyor. Tekrar 2.bir uçak düşüyor tabiki zamanla yolculuk yaptıkları için 50 sene geriye dönüyorlar. Ve tekrardan toplanmaya başlıyorlar.

o ses falan duydukları bölümler 10. bölüm falan mı yani. ??

lost un en uyuz oldugum yanı da adamlar sezonu bıtıryolar b dahakı sezona kadar 6 bekletıolar resmen,ne ızledıgnı anlıyosun ne de aklında kalıo

Saçmaladılar o yüzden ben 5 in 12 sinde bıraktım iyice suyu çıktı çünkü . House MD tek geçerim

valla 6. sezonu sabırsızlıkla bekliyorum :D

Geri
Üst Alt