Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Linkdeki Leonlarla ilgili

arabayı haşat etmişler motor nodan baksan ne fayda ?? uzak durmak lazım bu araçlardan.

FR'nin ilanında ekspertiz raporuna bakacak olursanız; ön tampon, ön sağ kapı ve arka sağ kapının değiştiğini, ayrıca da ön sağ ve arka sağ çamurlukların boyandığını görürsünüz.:(

adamlar biz sordurduğumuzdan hiç bir kusuru hatta şase motor no kontrolu yaptırdığımızda dahi birşey cıkmadığını ekran üzerinden bize gösterdiler Dod esenyurt'ta ayak üstü keklendiğimizin resmidir adamlar hile hurda ile iş yapıyor

bu arada expertiz raporuna nerden ulaştınız ?

adamlar biz sordurduğumuzdan hiç bir kusuru hatta şase motor no kontrolu yaptırdığımızda dahi birşey cıkmadığını ekran üzerinden bize gösterdiler Dod esenyurt'ta ayak üstü keklendiğimizin resmidir adamlar hile hurda ile iş yapıyor

bu arada expertiz raporuna nerden ulaştınız ?

bız senı bosunamı uyarıyoruz dostum sen sen ol doda bulasma ne satarken ne alırken canını yakarlar bu fıyata fr ımkansız cunku bunu dod 30-32 arası almıstır oda buyuk ıhtımal agır kazaları vardır

bız senı bosunamı uyarıyoruz dostum sen sen ol doda bulasma ne satarken ne alırken canını yakarlar bu fıyata fr ımkansız cunku bunu dod 30-32 arası almıstır oda buyuk ıhtımal agır kazaları vardır

zaten Fr istemiyomudum bende biliyorum o fiyata fr olmuyacağını , ben leon istiyorum zaten artık leona yüklenicez : ))

zaten Fr istemiyomudum bende biliyorum o fiyata fr olmuyacağını , ben leon istiyorum zaten artık leona yüklenicez : ))

dostum fr ı ısteyıp ıstemedıgını bılemem ben paylastgın lınktekı araca yorum yaptım sen sole guzel bır 1.4tsı leon al kendı modıfıyenı kendı zevkıne gore yap

Ekspetiz raporu ekranın sağ taraf ortasına yakın tarafta. resmin alt tarafında yazısı var...ben öyle hatırlıyorum

şimdi tekrar baktım. Tam olarak yeri sağ tarafta ilgili satıcı bilgileri alt tarafında...bilginize ...birde akraba var dediniz peki sizi neden uyarmadı?
arkadaslar doda yükleniyorsunuz ama dod yazmış ki değişen yerleri, yazmasaydı haklısınız ama dod ekspertiz raporunda bunları belirtmiş

fr ı al fiyetı neden düşük merak ettim ama araç kazalı falanmı çok düşük fiyat

Geri
Üst Alt