Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Linea r panjur

Selçuk kadir aracı satmaya karar verirse eminim sitenin dışına çıkmaz bu araba belli etmeyipde satmasını bekleyen yokmu sence hazır yapılı arabayı kim istemezki
bunun gibisini bu kadar dolusunu temizini bulacaklarda daha ne istesinler abi. site dışına hayatta satmam zaten satmayı düşündüğümde. yazık

abi sağolasın Allah razı olsun iyi dileklerin için. Profesyonel bir çekim sonrası tüm resimleri toparlayıp en baştan sona konusunu açacağım. gerçekten çok büyük bir emek uğraş sonucu ortaya çıktı daha görünmeyeni hariç. aslında satmak aklımdan geçmiyor değil ama nasıl kıyacağım satmaya satamam herhalde. bakalım şuan bitirmiş olmanın sevinciyle belli bir süre bineceğim Allah kaza bela wermezse:eek:key:
kadir sen şu resimleri yüklede bi bakalım degişime bizlerde neler yapabilecegimize bakalım ama şurası kesin mercekli farlardan kesin istiyorum

kadir sen şu resimleri yüklede bi bakalım degişime bizlerde neler yapabilecegimize bakalım ama şurası kesin mercekli farlardan kesin istiyorum
mercekli far ilk başta yapılması gereken bir işlem bence. resimleri aracın yapılış hikayesini anlatır konuyu acacagım bugun yarın

hayırlı olsun kadir ama benim karbon kaplamalı panjur sanki daha iyi duruyor gibi :D :D :D

mercekli far ilk başta yapılması gereken bir işlem bence. resimleri aracın yapılış hikayesini anlatır konuyu acacagım bugun yarın
konu açtıgın da fiyatlarıda eklersen sevinirim heleki şu mercekler benim için önem li nerde nekadar çooooook önemli

Geri
Üst Alt