Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leonumun Son Hali :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Efe sana bişey sorcam. Yaza neden coilover alıcan?

Güle güle kullan... hayırlı olsun...

Şu bigerçekki ufak tefek detaylar bile araçlarımızı gerçekten güzelleştiriyor...

Tamponum nerde diyor yanlız...

engin abi para biriktiriyorum amacıma ulaşmama çok az kaldı bende sabırsızlanıyorum tampon için :D

Efe sana bişey sorcam. Yaza neden coilover alıcan?

herkes 5lik al 5lik al diye tutturdu bende artık 5liğe doğru yönelir gibiyim ama 5lik takarsam hem konfor " 0 " olucak hemde eve dönerken kan ter içinde kalıcam yolların hali yüzünden :( coilde istediğim şekle getiririm arabanın düşüklüğünü yüksekliğini o yüzden yaza kadar para biriktirip coilover alıcam.

herkes 5lik al 5lik al diye tutturdu bende artık 5liğe doğru yönelir gibiyim ama 5lik takarsam hem konfor " 0 " olucak hemde eve dönerken kan ter içinde kalıcam yolların hali yüzünden :( coilde istediğim şekle getiririm arabanın düşüklüğünü yüksekliğini o yüzden yaza kadar para biriktirip coilover alıcam.
Bişey demiyorum peki :D

kırmızı renge sıyah folyo cok yakışmş fkat amacına ulaştıktan sonra lütfen arka plakalıgı çıkar :)

Dahada güzel olacak İnş.Yanlız arka efem oto reklamını kaldır bence sade olsun...

evet bencede plakalınları kaldır hatta plakanın en dışındaki beyaz kısımları da kestirebilirsin... şık olmuş... kazasız belasız kullan...

güzel olmuş kazasız belasız binesin İnşallah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt