Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leonu bilenlere birkaç sorum olacaktı.

KGSFitness

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba, 75 Bin TL bütçe ile Seat Leon 1.6 Tdi Otomatik Vites almayı düşünüyorum. Bu fiyatlara arama yaptığımda çok kafamı karıştırıyorum. örneğin 2015 modeller için STYLE ve CR STYLE diye ayrım var ama aradaki farkı bulamıyorum. Hangi modeli ve yılını alacağım konusunda bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Style ile CR Style arasında hiç fark yoktur. 1,6 dizel Leon ların hepsi CR. CR' nin açılımı "Common Rail" (yakıt püskürtme sistemi) Leon da dizel motorlar CR teknolojisine sahip.
Siz donanım ve ufak tefek oynamalar sebebi ile 2015 haziran sonrası olan modellere bakın derim.

CR olanlar 105 hp lik (2013,2014 ve 2015 üretim) diğeri 110 hp lik ( 2015 ve 2016 üretim)

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar Merhaba, 75 Bin TL bütçe ile Seat Leon 1.6 Tdi Otomatik Vites almayı düşünüyorum. Bu fiyatlara arama yaptığımda çok kafamı karıştırıyorum. örneğin 2015 modeller için STYLE ve CR STYLE diye ayrım var ama aradaki farkı bulamıyorum. Hangi modeli ve yılını alacağım konusunda bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşların da dediği gibi fazla fark yok sizin araç alırken dikkat edeceğiniz nokta büyük ekran ve varsa deri koltuk (alkantra) döşeme olanları seçmeniz

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Geri
Üst Alt