Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon'a uyumlu beyaz stop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
olm sen hala satamadın stopları gece lambası yap bari güzel olur.. :) :)

Orjinal stopların fiyatı nedir tabi duruyorsa. Eğer fiyatta anlaşabilirsek ben kırmızı stoplarınıza talibim. Benim farların içi simsiyah olmuş. Baya kötü duruyor. Birde stopların durumu nedir. Vuruğu, kırığı, çiziği, çatlağı varmı. Bir sitede buldum uygun fiyata. Para yabancıya gitmesin...

Hakan stoplar bende arzu edersen gelip görebilirsin herhangi bir sorunu yok stopların. bir üstteki mesajda 190 tl ye kadar inmiş fiyatıda Cüneyt

Hakan stoplar bende arzu edersen gelip görebilirsin herhangi bir sorunu yok stopların. bir üstteki mesajda 190 tl ye kadar inmiş fiyatıda Cüneyt

Mert abi orjinal kırmızı leon stopları dimi. Babamla bir konuşayım yarın babam işi olmazsa stoplara gelip bakacak. Zaten babam anadolu yakasında çalışıyor. Ben ise avrupa yakasındayım. Bir de mert abi sağ arka dış kapı fitili siparişi vermiştik acaba geldimi? teşekkürler

Mert abi orjinal kırmızı leon stopları dimi. Yarın babam stoplara gelip bakacak abi. Zaten babam anadolu yakasında çalışıyor. Ben ise avrupa yakasındayım. Bir de mert abi sağ arka dış kapı fitili siparişi vermiştik acaba geldimi? teşekkürler

orjinal kırmızı derken..
şeffaf olan Hella Seat Sport o stoplar..
normal stop ampülleriyle çalışıyo..

Mert stoplar bana ayrılmamışmıydı????

Kaanım senden ses gelmedi mal benim değil ki ayrıca :) Hakan orjinal kırmızı stop değil bunlar bu başlığın en başında resmi vardı sanırım beyaz stoplar

Tamam ses geldi şimdi o zaman:)bakımla aynı gün takıcaz onları..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt