Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leona ses sistemi

delmas_11

Kayıtlı Üye
2010 leonum var kapı içi hoparlörlerini değiştirip component taktırmak istiyorum marka ve dükkan öneren var mı ???

önce kendinizi üyelerimiz bölümünden tanıtır mısınız

parçayı her yerden alabilirisin kıyaslayarak fiyatları ama önemli olan işçilik :eek:key:

comp olarak hertz,kicker,jbl araştırın isterseniz internetten istanbulda olsaydınız dükkan önerebilirdim ama amasya uzak :))

bende kicker düşünüyorum ama dediğiniz gibi önemli olan işçilik ankara civarında güvenilir bi dükkan önerebilicek var mıı ??

Amaç kalite ise, ve ilave anfi olmayacak ise, Rainbow öneririm. Yalnız kapılarda ilave izolasyon yapmadan harcanacak paraya yazık oolur.

Ben Focal'i öneririm biraz pahalıdır ama mükemmel sonuç veriyor

kapı izalosyonu ister mi sonuçta anfi ve woofer olmayacak ?? isterse nasıl yapılıyo kapı izalasyonu kolay bişey mi ??

Geri
Üst Alt