Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğukan hayırlı satışlar.Sciroccoya ne fiyat aldın?

Saol Kaan ABİ.56 bin YTL fiyat aldım ama çoğu yerle görüştüm kasım-aralıkdan önce gelmeyeceğini söylediler ozamana kadar 2.el bakıcam bende sıfır almak mantıklı gelmiyor bana şu zamanda...

Doğukan cam tavan ve optiksiz sakın alma, 1,4tsi 160hp yakışır. Ah şu ev işi öncelikli olmasa bende hemen soyunacam Sciroccoya ama ahhh aahhhhhh çok uzak bana şimdi.

kardeşim bu dolunun dolusunun dolusu oluyo sanırım bi göremedim yakından ona yanarım hayalindeki araca kavuşmanı burda herkes çok istiyo hayırlı satışlar kardeşim....

Doğukan cam tavan ve optiksiz sakın alma, 1,4tsi 160hp yakışır. Ah şu ev işi öncelikli olmasa bende hemen soyunacam Sciroccoya ama ahhh aahhhhhh çok uzak bana şimdi.

Abi inşallah seninde dileklerin yerine gelir Sunroof bende düşünüyorum ama kısmette neyse o olur Abicim...

---------- Post added at 02:15 ---------- Previous post was at 02:15 ----------

kardeşim bu dolunun dolusunun dolusu oluyo sanırım bi göremedim yakından ona yanarım hayalindeki araca kavuşmanı burda herkes çok istiyo hayırlı satışlar kardeşim....

Abicim en yakın zamanda yanındayım ozaman ben senin sürüngeni sende benim artık ne dersen inceleriz... =)

bende indash konusunda bunu okumadan önce diyorumki aracı satmayı düşünmüyorsan double din al kardeş sen indash bile alma bence arabayı satmaya niyetliysen

Tercihim İn-dashdan yana olucak bu sefer sanırım bana tavsiye edebilceğiniz marka ve modeli varmıdır pazara kadar sölemem gerekiyor aldığım araca göre in-dash ı satıp tekrar double din alabilirim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt