Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon ve Leonita=AŞK

evet arabadan bahsedıyorum yok yok araba degıl ask leondan bahsedıyorum:) vala cok kıskanılcak cumleler ama askın onune gecılmıyor malesef..benı ondan ölüm ayırır yani:)

Bu nasıl bir yazı ya :D Yok şiir mi nedir bu :)
Hayatımda kullanmadığım, duymadığım cümleleri 4 tekerli bir araç için okudum, çok ilginç :D

Öncelikle duygularınızı çok güzel ifade etmişsiniz.
Biran kendimi yerinize koydum leon almak istedim fakat olmayacak sebepler yüzünden bir türlü alamadım. Sürekli aklımın bir yerinde duruyordu evlendim ve almaya karar verdim. Galeriye gidince istediğim aracı bulamadım ve yeni model araç almaya karar verdim. O kadar araça gidip geldim en son ve ilk göz ağrımı almış oldum. Çok mutluyum leon sahibi olmaktan hergün ilk gün gibi biniyorum aracıma.

Demiştim ya kimseye kullanmadıgım kelımeler leona :) o benım herseyim ya bide tamamen benım olsa siz düşünün gerisini artık:) allah insalah herkeain gonlune gore verir arkadaslar.

benzinli almada ne istiyosan al :) fotograf.JPG

Ekli dosyalar

• fotograf.JPG
    fotograf.JPG
    8.1 KB · Görüntüleme: 23
Geri
Üst Alt