Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon um yaza hazir :) bbs ve seatsport yaylari ile

yanlış düşünüyosun ya:) ben 2ay evel amortisör yay ve orjinal lastik jantını taktım arabanın heryeri lambur lumbur ötmeye başladı,geçen hafta taktım yine yeter bu kdr kış gelmicek deyip yaylarla 18leri,arabada gram ses yok maş.neticede kasıyosun arabayı oynamıyo sağı solu:D

Tam anlamıyla karizmatik olmuş adamım...

yanlış düşünüyosun ya:) ben 2ay evel amortisör yay ve orjinal lastik jantını taktım arabanın heryeri lambur lumbur ötmeye başladı,geçen hafta taktım yine yeter bu kdr kış gelmicek deyip yaylarla 18leri,arabada gram ses yok maş.neticede kasıyosun arabayı oynamıyo sağı solu:D

aslinda tam tersi olmasi lazim sende ilginc bir durum olmus :)

oohh mis mis..
ama naçizane fikrim yaylar pek yeterli değil gibi:confused:

aynen bendede parklarda turuncu var :) ne marka xenon taktin ?

kaliteli bişe deil abi kampanya vardı 70 e aldım mtk marka çin yani ama hiç bi sorunu yok zaten altı üstü 70 lira 2yıl garantisi var şimdi zam yapmışlar 100 lira yapmışlar zenonu talep çok olunca erzurumda ticariler bile zenon kullanmaya başladı :D

Geri
Üst Alt