Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Turbo mili 2.0 TDI

metin tas

Kayıtlı Üye
aracımın turbosundan üfleme sesi geliyordu bugün gönderdim tamire mili değişecek demişler komple turbo değiştirsek 1.500TL diyor milleri değişirse 430 TL dedi pek birşey anlamadım bu işten sizce ne yapmam gerekir?

aracı satılığa çıkarmışsın mili değiştir yeter..eğer o kadarı iş görüyorsa..yok bineceğim diyorsan..mil yeterli ise mil..değil ise turbo

Mılı degıscek dedıklerı revızyon oluyor,kullancak olsan komple degıstır yada olan turbonu hybrıd yap derdım ama satıyosan sadece revıze ettır sat

mili eğilmişse o turbo nası işlev görüyo hala.. :)

mil değişmesi sıkıntını çözecek demek değil ben kullanacaksamda satacaksamda komple değişirdim.... bu konuda nasıl bi garanti veriyolar nasıl yapıyolar bilmiyorum ama eskisi gibi olacağına garanti ediyolarmı?

Revize en güzeli bence. Can'ın dediği gibi, eğer binilecekse biraz oynayıp tekrar takmak en güzeli.

Bildiğim kadarıyla Turbo'nun durumuyla bir alakası yok Serhat Abi.
Tabi Turbo ortadan ikiye bölünmediği sürece :D
Hmm bende bilmiyorum ondan soruyorum hepimizin başına gelebilir revize yapılıyosa sağlıklı olmalı ki eskisi gibi randıman versin...

Hmm bende bilmiyorum ondan soruyorum hepimizin başına gelebilir revize yapılıyosa sağlıklı olmalı ki eskisi gibi randıman versin...

Revize'ye el atmışken üstündeki Turbo'yla oynayıp takmak en iyisi Abi.
Hem eskisinden sağlıklı, hemde ufak bi yazılım güncellemesiyle fazladan 10 - 20hp alırsın :)

Geri
Üst Alt