Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon tsi vs fiat bravo t-jet???

hangısı alır

• t-jet

Kullanılan: 19 36.5%
  • tsi

Kullanılan: 33 63.5%

• Kullanılan toplam oy
    52
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şeker Adam

Kayıtlı Üye
arakdaslar ne olur sonuc sızce araclarda yazılım komple eksoz ve ıntake kıt

bende tam nedır ne deıldır bılmıyorum dun bı ıdıaa gectı onun uzerıne merak ettım goruslerı almak ıstedgım ıcın.

Bravo'nun hgt si var bide ogün 145 hp mi neydi stock hali..2,elini düşündüm bi ara ama çok yakıyo dediler..deli gibi gidiyodu yaa..:)

biri fiat diğeri seat yani VW ben marka taraftarı gibi görünecem ama şu ana kadar hiçbir fiattan performans alamadım...

[/COLOR]
On numara araç bence,stock hali bile oldukça fazla tatmin ediyor...çok seri birde...

tjet 180-185 hp
vtec
ve hgt

http://img522.yfrog.com/i/26012010095.mp4/

hgt bıraz zayıf kalıyo aralarında.ama stock olsalar herturlu gıder

---------- Post added at 14:11 ---------- Previous post was at 14:10 ----------

biri fiat diğeri seat yani VW ben marka taraftarı gibi görünecem ama şu ana kadar hiçbir fiattan performans alamadım...

sen abartlarına bınmmemıssın ozman:D

Fiat iyidir ya ön yargılı olmayalım. Multijet ve multiair motorları gayet başarlı. tjet de aynı şekilde TSI gibi performanslı ve az yakan bir motor.

Multiair motor 1.4 105hp ve atmosferik şu an G.Punto'da kullanılıyo. Ortalama 5.7lt yakıt tüketimi var.

Multijeti zaten biliyo herkes, 1.6 dizel 105hp ve 120hp seçenekleri mevcut. 1.3 dizel olanı da 75 ve 90hp, mazotu kokluyo hepsi. Linea'da 75liğini sürdüm 1-2 hafta.

Tjet de Bravo'da kullanılıyo ve TSI'dan kısa vadede bir farkı oldugun düşünmüyorum ama 10 sene sonra bir tsi gibi diri ve sorunsuz durabilir mi bilemem tabi. Performans ve yakı tüketimler aynı tsi ve tjet'in.

tjet ın hangı modelı bu ? 120 de var 150 de var aynı arabada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt